Půjčování čipů SIAC na závodech ČSOS

4.3.2018 Jan Picek

Půjčování čipů SIAC na závodech ČSOS

Na celostátních závodech ve sprintu a ve štafetách v OB budou v roce 2018 zapnuty krabičky do bezkontaktního módu, který umožní rychlejší ražení s AIRovými čipy (na každé kontrole lze ušetřit cca 3-5 sekund).

Ve spolupráci s firmou Sporticus připravil ČSOS možnost zapůjčení čipů SIAC. SPORTICUS bude nabízet ve spolupráci s ČSOS možnost zapůjčení čipů SIAC (AIR pro bezkontaktní ražení) na závodech Českého poháru a Mistrovství ČR ve sprintech a štafetových závodech. 

Rezervace AIR čipů bude probíhat online přes www.sporticus.cz/zapujceni-siac a v případě dostatku volných čipů také v místě závodu. V současné chvíli si již můžete rezervovat čipy na první 4 závody, na kterých bude AIR systém použit (štafety Prasek, sprint Jičín, štafety Petrůvka, MČR sprint Tábor).

Vyzvednutí čipu bude možné před závodem ve stánku SPORTICUS, nejpozději do doby ukončení prezentace. Cena za zapůjčení čipu bude 100 Kč za jednotlivý závod, v případě více závodů o jednom víkendu bude částka 75 Kč/etapa. Platba bude možná na místě v hotovosti či kartou, po domluvě lze hradit i převodem (především pro větší kluby). Vrácení čipu bude probíhat také na stánku SPORTICUS. V případě ztráty bude účtována nákupní cenu čipu.

Čísla čipů, které si závodník zapůjčí, budou pořadatelům nahlášeny přímo SPORTICUSem. Po 15.3. přijde však všem lidem, kteří si zapůjčí čip, e-mail s rezervací a přesným číslem čipu, které může následně vyplnit v ORISu, a tím ulehčí pořadateli práci s ručním měněním čísla čipu. 

Zapůjčení čipů nabízí Sporticus i pro další závody (oblastní žebříčky, vícedenní závody atp.). Pořadatelé mohou kontaktovat Mirka Kalinu o další informace a možnosti (+420 602 305 007, info@sporticus.cz).


« zpět