Sekce orientačního běhu ČSOS

Zprávy ze sekce

Zobraz vše
Česko šesté ve sprintových štafetách

Česko šesté ve sprintových štafetách

27.7.2017Petr KlimplNovinky sekce OB

Posledním závodem orientačních běžců na Světových hrách v Polsku byl závod sprintových štafet. Vítězství vybojovalo Dánsko, česká štafeta obsadila velmi pěkné 6. místo.


Setkání představitelů ČOV, IOF a ČSOS

Setkání představitelů ČOV, IOF a ČSOS

27.7.2017Petr KlimplPřevzato z ČSOS

Ve středu večer se setkali ve Vratislavi představitelé Českého olympijského výboru, Mezinárodní federace OB a Českého svazu orientačních sportů.


Krátká trať na World Games - bronz pro Vojtu Krále!

Krátká trať na World Games - bronz pro Vojtu Krále!

26.7.2017 Petr Klimpl Novinky sekce OB

The World Games měly na pořadu další o-závod - krátkou trať. Skvěle zaběhl Vojtěch Král, který pro Českou republiku vybojoval bronzovou medaili (na fotce na doběhu).


Sprint na The World Games - Král devátý

Sprint na The World Games - Král devátý

25.7.2017 Petr Klimpl Novinky sekce OB

The World Games v Polsku začaly závodem ve spintu. V ženách vyhrála favorizovaná Dánka Maja Alm, v mužích získal zlato Švéd Jerker Lysell. (vítězové na fotografii). Velmi pěkná je 9. příčka Vojtěcha...


21. ročník Bohemia Orienteering

21. ročník Bohemia Orienteering

23.7.2017 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Letošní největší prázdninové vícedenní závody - Bohemia Orienteering - připravili pořadatelé z OK Jiskra Nový Bor.


World Games 2017

World Games 2017

20.7.2017 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Druhou největší světovou o-akcí letošního roku jsou World Games (Světové hry) s centrem v polské Wrocławi.


Zobraz vše


Datum Závod Typ Pořadatel
1.1.2017 Manufaktura Český pohár 2017 OB CSOS
1.1.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 OB CSOS
1.1.2017 Žebříček B-Čechy 2017 OB CSOS
2.1.2017 Žebříček B-Morava 2017 OB CSOS
3.1.2017 Česká liga klubů 2017 OB CSOS
3.1.2017 Český pohár štafet 2017 OB CSOS
18.3.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) OB PHK
8.4.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB OB SJI
9.4.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB SJI
22.4.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) OB TZL
23.4.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti OB TZL
6.5.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) OB ZBM
7.5.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE OB ZBM
7.5.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček OB ZBM
13.5.2017 Žebříček B-Čechy OB VLI
13.5.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB SSU
14.5.2017 Žebříček B-Čechy OB VLI
14.5.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava OB SSU
20.5.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB ASU
20.5.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A OB ASU
21.5.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB ASU
3.6.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB VRB
3.6.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy OB VSP
4.6.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB VRB
4.6.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy OB KAM
10.6.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) OB OSN , JHB
11.6.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE OB OSN , JHB
17.6.2017 Žebříček B-Čechy OB LPU
17.6.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB MOV
18.6.2017 Žebříček B-Čechy OB LPU
18.6.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB MOV
9.9.2017 Žebříček B-Čechy OB OPI , VCB
9.9.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB AOP
10.9.2017 Žebříček B-Čechy OB OPI , VCB
10.9.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava OB AOP
16.9.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A OB SJC
16.9.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB SHK
17.9.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB SJC
23.9.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) OB CHA
24.9.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE OB CHA
7.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) OB KSU
8.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) OB KSU
     Datum Závod Země Místo IOF
23. – 29. 4. 2017 Mistrovství světa veteránů v OB Nový Zéland Auckland
24. – 28. 5. 2017 Světový pohár OB (1. série) Finsko Turku - Lohja
29. 6. – 2. 7. 2017 Mistrovství Evropy dorostu v OB Slovensko Banská Bystrica
30. 6. – 8. 7. 2017 Mistrovství světa v OB, Světový pohár OB (2. série) Estonsko Tartu
9. – 16. 7. 2017 Mistrovství světa juniorů v OB Finsko Tampere
25. – 27. 7. 2017 Světové hry (OB) Polsko Wrocław IOF Eventor
25. – 27. 8. 2017 Světový pohár OB (3. série) Lotyšsko Cēsis
29. 9. – 1. 10. 2017 Světový pohár OB (4. série) Švýcarsko Grindelwald

 

Přehled dřívějších hlavních mezinárodních závodů OB (2016 - 2015) ZDE