Metodický seminář rozhodčích OB v lednu

23.12.2021 Radim Hošek a Roman Zbranek

Metodický seminář rozhodčích OB v lednu

Online seminář k prodloužení kvalifikací rozhodčích OB R2 a R3 proběhne 9. ledna 2022. 

Seminář je alternativou ke klasickému podzimnímu semináři. Umí prodloužit kvalifikace rozhodčích (R2 do konce roku 2024, R3 do konce roku 2029) a udržet podmínečně udělenou R1 (která by zanikla se zánikem R2), viz platný Systém rozhodčích.  

Devátého ledna přijde všem přihlášeným mail (pomocí ORISu - proto doporučujeme si zkontrolovat e-mailovou adresu v ORISu) s odkazem na studijní materiál (budou použity záznamy přednášek z prosincového semináře). Studijní materiál si lze projít libovolně v období 9.-23. ledna. Seminář bude zakončen ZOOM callem v neděli 23. ledna v 19:30, kdy proběhne ještě jedna přednáška a bude mimo jiné i prověřeno, že si účastníci studijní materiály prošli.

Stejným způsobem bude otevřen ještě jeden seminář v únoru 2022. Vedení sekce tak reaguje na větší množství končících kvalifikací rozhodčího způsobené mj. nekonáním semináře v roce 2020. Upozorňujeme, že nově nebude možné prodloužit kvalifikaci rozhodčího při Jarním poháru v Hradci Králové na semináři pořadatelů, jak byli někteří zvyklí. 
Děkujeme všem zájemcům v roli hlavních rozhodčích, stavitelů tratí a dalších pořadatelů, kteří přispívají k rozvoji našeho krásného sportu. 
 
Radim Hošek (předseda Organizační a metodické komise) a ROman Zbranek (vedoucí Skupiny rozhodčích)

« zpět