Hlavní mezinárodní závody OB 2020 - 2015

Závody 2020:

       Datum Závod Země Místo IOF
2. – 5. 4. 2020
8. – 11. 4. 2021
Středoevropský pohár dorostu v OB (CEYOC) (zrušeno, bude uspořádáno jako CEYOC 2021) Česká republika Brno  
20. – 24. 5. 2020
13. – 16. 5. 2021
Světový pohár OB (1. série) (zrušeno, bude uspořádáno jako SP 2021) Švýcarsko Neuchâtel IOF Eventor
19. – 22. 6. 2020
23. – 26. 10. 2020

24*. – 26*. 4. 2021
Mistrovství Evropy dorostu v OB (nejprve posun termínu na podzim, následně přesun na jaro 2021) Maďarsko Salgótarján IOF Eventor
28. 6. – 5. 7. 2020
10. – 16. 10. 2020

11. – 16. 7. 2021
Mistrovství světa juniorů v OB (nejprve posun termínu na podzim, následně zrušeno a bude uspořádáno jako MSJ 2021) Turecko Kocaeli IOF Eventor
7. – 11. 7. 2020
26*. – 30*. 6. 2022
Mistrovství světa v OB (sprintové) (zrušeno, bude uspořádáno jako MS 2022) Dánsko Kolding, Vejle, Fredericia IOF Eventor
12. – 24. 7. 2020
14. – 27. 7. 2021
Evropské Akademické hry v OB (přesun na léto 2021) Srbsko Bělehrad IOF Eventor
14. – 18. 7. 2020 Akademické mistrovství světa v OB (zrušeno) Rusko Smolensk IOF Eventor
7. – 15. 8. 2020
11*. – 18*. 8. 2023
Mistrovství světa veteránů v OB (zrušeno, bude uspořádáno jako MSV 2023) Slovensko Košice IOF Eventor
19. – 23. 8. 2020
3*. – 7*. 8. 2022
Mistrovství Evropy v OB; Světový pohár OB (2. série) (zrušeno, bude uspořádáno jako ME a SP 2022) Estonsko Rakvere IOF Eventor
4. – 6. 9. 2020
28. 10. – 1. 11. 2020
Euromeeting OB (nejprve posun termínu na říjen/listopad, následně zrušeno - resp. možná ještě jeden pokus o přesun na jaro 2021) Česká republika Doksy IOF Eventor
11. – 14. 9. 2020
2. – 5. 4. 2021
Evropský pohár juniorů v OB (zrušeno, bude uspořádáno jako JEC 2021) Belgie Camp Roi Albert, Marche-en-Famenne  
1. – 6. 10. 2020
30. 9. – 3. 10. 2021
Světový pohár OB (3. série - finále) (zrušeno, bude uspořádáno jako SP 2021) Itálie Cansiglio Forest IOF Eventor

 

Závody 2019:

       Datum Závod Země Místo IOF
5. – 7. 4. 2019 Středoevropský pohár dorostu v OB (CEYOC) Česká republika Háj ve Slezsku IOF Eventor
7. – 11. 6. 2019 Světový pohár OB (1. série) Finsko Helsinki IOF Eventor
27. – 30. 6. 2019 Mistrovství Evropy dorostu v OB Bělorusko Grodno IOF Eventor
5. – 12. 7. 2019 Mistrovství světa veteránů v OB Lotyšsko Riga IOF Eventor
6. – 12. 7. 2019 Mistrovství světa juniorů v OB Dánsko Silkeborg IOF Eventor
12. – 17. 8. 2019 Mistrovství světa v OB (lesní); Světový pohár OB (2. série) Norsko Sarpsborg - Østfold IOF Eventor
24. – 27. 7. 2019 Akademické mistrovství Evropy v OB Česká republika Olomouc IOF Eventor
26. – 29. 9. 2019 Evropský pohár juniorů v OB Francie Vogüé - Ardèche IOF Eventor
27. – 29. 9. 2019 Světový pohár OB (3. série) Švýcarsko Laufen IOF Eventor
25. – 29. 10. 2019 Světový pohár OB (4. série - finále) Čína Guangdong IOF Eventor

 

Závody 2018:

     Datum Závod Země Místo IOF
5. - 13. 5. 2018 Mistrovství Evropy v OB, Světový pohár v OB (1. série) Švýcarsko Ticino IOF Eventor
28. 6. - 1. 7. 2018 Mistrovství Evropy dorostu v OB Bulharsko Veliko Tarnovo IOF Eventor
6. - 13. 7. 2018 Mistrovství světa veteránů v OB Dánsko Kodaň IOF Eventor
8. - 15. 7. 2018 Mistrovství světa juniorů v OB Maďarsko Kecskemét IOF Eventor
17. - 21. 7. 2018 Akademické mistrovství světa v OB Finsko Kuortane IOF Eventor
4. - 11. 8. 2018 Mistrovství světa v OB, Světový pohár v OB (2. série) Lotyšsko Riga, Sigulda IOF Eventor
31. 8. - 2. 9. 2018 Světový pohár v OB (3. série), Pre-WOC Norsko Ostfold IOF Eventor
4. - 7. 10. 2018 Světový pohár v OB - finále (4. série) Česká republika Praha a okolí IOF Eventor

 

Závody 2017:

Datum Závod Země Místo IOF
23. – 29. 4. 2017 Mistrovství světa veteránů v OB NZL Auckland
24. – 28. 5. 2017 Světový pohár OB (1. série) FIN Turku - Lohja
29. 6. – 2. 7. 2017 Mistrovství Evropy dorostu v OB SVK Banská Bystrica
30. 6. – 8. 7. 2017 Mistrovství světa v OB, Světový pohár OB (2. série) EST Tartu
9. – 16. 7. 2017 Mistrovství světa juniorů v OB FIN Tampere
25. – 27. 7. 2017 Světové hry (OB) POL Wrocław IOF Eventor
25. – 27. 8. 2017 Světový pohár OB (3. série) LAT Cēsis
29. 9. – 1. 10. 2017 Světový pohár OB (4. série) SUI Grindelwald

 

Závody 2016:

Datum Závod Země Místo IOF
30. 4. – 2. 5. 2016 Světový pohár (1. série) POL Wrocław
21. – 28. 5. 2016 Mistrovství Evropy, Světový pohár (2. série) CZE Jeseník
30. 6. – 3. 7. 2016 Mistrovství Evropy dorostu POL Jarosław
9. – 15. 7. 2016 Mistrovství světa juniorů SUI Scuol
30. 7. – 4. 8. 2016 Akademické mistrovství světa v OB HUN Miskolc
7. – 13. 8. 2016 Mistrovství světa veteránů EST Tallin
20. – 27. 8. 2016 Mistrovství světa, Světový pohár (3. série) SWE Strömstad – Tanum
14. – 16. 10. 2016 Světový pohár (4. série) SUI Aarau

 

Závody 2015:

Datum Závod Země Místo
2. - 11. 5. 2015 Světový pohár AUS Tasmania
3. - 5. 6. 2015 Světový pohár NOR Prestebakke, Halden
6. - 7. 6. 2015 Světový pohár SWE Lysekil, Munkedal
25. - 28. 6. 2015 Mistrovství Evropy dorostu ROM Cluj Napoca
4. - 10. 7. 2015 Mistrovství světa juniorů NOR Rauland
25. 7. - 1. 8. 2015 Mistrovství světa veteránů  SWE  Göteborg
1. - 7. 8. 2015 Mistrovství světa (+ Světový pohár) GBR Inverness
2. - 4. 10. 2015 Světový pohár SUI Liestal