Sekce orientačního běhu ČSOS

Zprávy ze sekce

Zobraz vše
Krátká trať na akademickém MS - naši ve druhé desítce

Krátká trať na akademickém MS - naši ve druhé desítce

18.7.2018Petr KlimplNovinky sekce OB

Krátkou tratí pokračovalo ve Finsku Akademické mistrovství světa v orientačním běhu. Z našich závodníků si nejlépe vedli Tomáš Kubelka (15.) a Barbora Zháňalová (16.).


Akademické MS - 12. místo sprintové štafety

Akademické MS - 12. místo sprintové štafety

17.7.2018Petr KlimplNovinky sekce OB

Akademické mistrovství světa ve Finsku začalo závodem sprintových štafet. Titul získala štafeta Švýcarska, náš tým doběhl až na 12. místě.


Začíná akademické MS ve Finsku

Začíná akademické MS ve Finsku

16.7.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Ve Finsku (Kuortane) začíná Akademické mistrovství světa v orientačním běhu.


Radek Nožka a Ivana Fujáčková vítězi H.S.H. Vysočina cupu

Radek Nožka a Ivana Fujáčková vítězi H.S.H. Vysočina cupu

15.7.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

H.S.H. Vysočina cup 2018 zná vítěze elitních kategorií - stali se jimi Radek Nožka a Ivana Fujáčková. V lese u Lipnice nad Sázavou bojovalo s kontrolami téměř 1600 závodníků.


MSJ - štafetové stříbro juniorek a bronz juniorů

MSJ - štafetové stříbro juniorek a bronz juniorů

14.7.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Velmi dobřě zakončili světový juniorský šampionát v Maďarsku čeští závodníci - juniorky vybojovaly stříbro, junioři získali bronz.


MS veteránů: na klasice Henych druhý, Smutná třetí

MS veteránů: na klasice Henych druhý, Smutná třetí

13.7.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Klasickou tratí skončilo v Dánsku mistrovství světa veteránů. Čeští závodníci si odvezli další dvě medaile. Petr Henych skončil druhý v kategorii M55, Jana Smutná obsadila ve W55 třetí příčku.


Zobraz vše


Datum Závod Typ Pořadatel
2.1.2018 Manufaktura Český pohár 2018 OB CSOS
2.1.2018 Český pohár štafet 2018 OB CSOS
2.1.2018 Česká liga klubů 2018 OB CSOS
24.3.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) OB PHK
3.4.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 OB CSOS
14.4.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB OB STH
15.4.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A OB SJC
16.4.2018 Žebříček B-Morava 2018 OB CSOS
21.4.2018 Žebříček B-Morava OB LCE
22.4.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti OB LCE
1.5.2018 Žebříček B-Čechy východ 2018 OB CSOS
1.5.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 OB CSOS
5.5.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB PGP
5.5.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB PHK
5.5.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB OOL
6.5.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB PGP
6.5.2018 Žebříček B-Čechy východ OB PHK
6.5.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB OOL
19.5.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu OB VTA
20.5.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB VTA
26.5.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB LPM
26.5.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB VPM
27.5.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB LPM
9.6.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava OB ASU
9.6.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJH
9.6.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati OB KRL
10.6.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava OB ASU
10.6.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJH
10.6.2018 Žebříček B-Čechy západ OB KRL
23.6.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) OB TBM
24.6.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE OB TBM
8.9.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB BOR
8.9.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJI , RUZ
8.9.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB AOP
9.9.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB BOR
9.9.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJI , RUZ
9.9.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB AOP
15.9.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) OB JPV , KON
16.9.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE OB JPV , KON
28.9.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet OB TZL
29.9.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB TZL
30.9.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB TZL
13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet OB EKP , PVD
14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva OB EKP , PVD
     Datum Závod Země Místo IOF
5. - 13. 5. 2018 Mistrovství Evropy v OB, Světový pohár v OB (1. série) Švýcarsko Ticino IOF Eventor
28. 6. - 1. 7. 2018 Mistrovství Evropy dorostu v OB Bulharsko Veliko Tarnovo IOF Eventor
6. - 13. 7. 2018 Mistrovství světa veteránů v OB Dánsko Kodaň IOF Eventor
8. - 15. 7. 2018 Mistrovství světa juniorů v OB Maďarsko Kecskemét IOF Eventor
17. - 21. 7. 2018 Akademické mistrovství světa v OB Finsko Kuortane IOF Eventor
4. - 11. 8. 2018 Mistrovství světa v OB, Světový pohár v OB (2. série) Lotyšsko Riga, Sigulda IOF Eventor
31. 8. - 2. 9. 2018 Světový pohár v OB (3. série), Pre-WOC Norsko Ostfold IOF Eventor
4. - 7. 10. 2018 Světový pohár v OB - finále (4. série) Česká republika Praha a okolí IOF Eventor

 

Přehled dřívějších hlavních mezinárodních závodů OB (2017 - 2015) ZDE