Sekce orientačního běhu ČSOS

Zprávy ze sekce

Zobraz vše
Jonáš Hubáček osmý v KO sprintu na MS

Jonáš Hubáček osmý v KO sprintu na MS

16.7.2024Petr KlimplNovinky sekce OB

V závěrečném závodě MS ve Skotsku v knock-out sprintu získali mistrovské tituly Tove Alexandersson (SWE) a Riccardo Rancan (SUI). Z českých závodníků si nejlépe vedl Jonáš Hubáček, který skončil v...


Kvalifikace KO sprintu na MS ve Skotsku

Kvalifikace KO sprintu na MS ve Skotsku

16.7.2024Petr KlimplNovinky sekce OB

Závěrečným závodem světového šampionátu v OB ve Skotsku je knock-out sprint. Z kvalifikace si vybojovala postup Tereza Janošíková a k ní se přidali všichni tři naši muži.


Ve Včelákově proběhl H.S.H. Vysočina cup

Ve Včelákově proběhl H.S.H. Vysočina cup

14.7.2024 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Proběhl 30. ročník 3-denních závodů H.S.H Vysočina cup 2024, který měl centrum ve Včelákově v Železných horách.


Česká sprintová štafeta čtvrtá na MS

Česká sprintová štafeta čtvrtá na MS

14.7.2024 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Druhým závodem na MS ve Skotsku byly sprintové štafety. Titul vybojovalo Švýcarsko, české štafetě patří skvělé 4. místo.


Sprint na MS v Edinburghu

Sprint na MS v Edinburghu

12.7.2024 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Zlaté medaile ze sprintu na MS ve Skotsku získali Švédi Martin Regborn a Tove Alexandersson. České trio Tomáš Křivda, Martin Roudný a Tereza Janošíková skončilo ve třetí desítce.


Kvalifikací sprintu začal světový o-šampionát

Kvalifikací sprintu začal světový o-šampionát

12.7.2024 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Mistrovství světa v orientačním běhu začalo ve Skotsku kvalifikací sprintu. Do finále postoupili čtyři naši závodníci.


Zobraz vše


Datum Závod Typ Pořadatel
1.1.2024 Kitl Český pohár 2024 OB CSOS
1.1.2024 Český pohár štafet OB CSOS
1.1.2024 Česká liga klubů OB CSOS
7.4.2024 Inov-8 Žebříček A 2024 OB CSOS
13.4.2024 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB OB MOV
14.4.2024 Český pohár, WRE, žebříček A, mistrovství oblasti OB MOV
27.4.2024 Žebříček B-Čechy OB SJC
27.4.2024 Žebříček B-Čechy 2024 OB CSOS
28.4.2024 Žebříček B-Čechy OB SJC
28.4.2024 Žebříček B-Morava 2024 OB CSOS
4.5.2024 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB VRB
5.5.2024 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB VRB
8.5.2024 Mistrovství ČR v knock-out sprintu (finále) OB JPV
8.5.2024 Mistrovství ČR v knock-out sprintu (kvalifikace) OB JPV
8.5.2024 Mistrovství ČR v knock-out sprintu (nižší finále) OB JPV
8.5.2024 Mistrovství ČR v knock-out sprintu (semifinále a nižší semifinále) OB JPV
11.5.2024 Český pohár, WRE, žebříček A OB DKP
11.5.2024 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet OB PGP
12.5.2024 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti štafet OB PGP
18.5.2024 Mistrovství ČR ve sprintu OB PBM
19.5.2024 Mistrovství ČR sprintových štafet OB PBM
1.6.2024 Žebříček B-Čechy OB LPU
1.6.2024 Žebříček B-Čechy OB LPU
1.6.2024 Žebříček B-Morava OB VIC
2.6.2024 Žebříček B-Čechy OB LPU
2.6.2024 Žebříček B-Morava OB VIC
8.6.2024 Mistrovství ČR na krátké trati (kvalifikace) OB VSP
9.6.2024 Mistrovství ČR na krátké trati (finále) OB VSP
15.6.2024 Český pohár, žebříček A OB CSOS , KUN
16.6.2024 Český pohár, žebříček A OB CSOS , KUN
22.6.2024 Žebříček B-Čechy OB ONO
22.6.2024 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB SKM
23.6.2024 Žebříček B-Čechy OB ONO
23.6.2024 Žebříček B-Morava OB SKM
28.6.2024 Veteraniáda ČR ve sprintu OB BOR
29.6.2024 Veteraniáda ČR na klasické trati OB BOR
30.6.2024 Veteraniáda ČR na krátké trati OB BOR
7.9.2024 Český pohár, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB AOP
7.9.2024 Žebříček B-Čechy OB DKL
8.9.2024 Český pohár, WRE, žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB AOP
8.9.2024 Žebříček B-Čechy OB DKL
14.9.2024 Mistrovství ČR na klasické trati (kvalifikace) OB ASU
15.9.2024 Mistrovství ČR na klasické trati (finále) OB ASU
21.9.2024 Český pohár, žebříček A OB TAP
21.9.2024 Český pohár štafet, Mistrovství oblasti OB OPI , VCB
22.9.2024 Český pohár štafet OB OPI , VCB
5.10.2024 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet OB TZL
6.10.2024 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů, Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva OB TZL
Datum Závod Země Místo IOF
5. – 7. 4. 2024 Středoevropský pohár mládeže OB (CEYOC) Maďarsko Csákvár / Vérteskozma  
25. – 26. 5. 2024 Světový pohár OB (1.série) Švýcarsko Olten IOF Eventor
1. – 2. 6. 2024 Světový pohár OB (2. série) Itálie Genova IOF Eventor
21. – 24. 6. 2024 Mistrovství Evropy dorostu v OB Polsko Szczecin IOF Eventor
30. 6. – 7. 7. 2024 Mistrovství světa juniorů v OB Česko Plzeň IOF Eventor
12. – 16. 7. 2024 Mistrovství světa v OB (sprintové) Velká Británie Edinburgh IOF Eventor
1. – 5. 8. 2024 Akademické mistrovství světa v OB Bulharsko Bansko IOF Eventor
3. – 9. 8. 2024 Mistrovství světa veteránů v OB Finsko Turku IOF Eventor
16. – 20. 8. 2024 Mistrovství Evropy v OB (lesní); Světový pohár OB (3.série) Maďarsko Várgesztes IOF Eventor
26. – 29. 9. 2024 Světový pohár OB (finále) Finsko Kuopio IOF Eventor

 

Přehled dřívějších hlavních mezinárodních závodů OB (2023 - 2015) ZDE