Sekce orientačního běhu ČSOS

Zprávy ze sekce

Zobraz vše
Sprint na The World Games - Král devátý

Sprint na The World Games - Král devátý

25.7.2017Petr KlimplNovinky sekce OB

The World Games v Polsku začaly závodem ve spintu. V ženách vyhrála favorizovaná Dánka Maja Alm, v mužích získal zlato Švéd Jerker Lysell. (vítězové na fotografii). Velmi pěkná je 9. příčka Vojtěcha...


21. ročník Bohemia Orienteering

21. ročník Bohemia Orienteering

23.7.2017Petr KlimplNovinky sekce OB

Letošní největší prázdninové vícedenní závody - Bohemia Orienteering - připravili pořadatelé z OK Jiskra Nový Bor.


World Games 2017

World Games 2017

20.7.2017 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Druhou největší světovou o-akcí letošního roku jsou World Games (Světové hry) s centrem v polské Wrocławi.


Rekapitulace MS juniorů ve Finsku

Rekapitulace MS juniorů ve Finsku

19.7.2017 Pavel Košárek Novinky sekce OB

Ve Finsku skončilo MSJ. Česká reprezentace zásluhou Terezy Janošíkové získala stříbrnou medaili. Udělejme si rekapitulaci našich výsledků na šampionátu.


Rassmus Andersson a Natalia Hiklová nejlepší v Řásné

Rassmus Andersson a Natalia Hiklová nejlepší v Řásné

16.7.2017 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Vítězi 24. ročníku 3-denních závodů H.S.H. Vysočina cup se stali Rassmus Andersson a Natalia Hiklová.


V Černé vodě nejlepší Chromý a Doležalová

V Černé vodě nejlepší Chromý a Doležalová

16.7.2017 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Letošní ročník 4-denních závodů Grand prix Silesia připravili pořadatelé z Orientačního běhu Opava s centrem v Černé Vodě.  


Zobraz vše


Datum Závod Typ Pořadatel
1.1.2017 Manufaktura Český pohár 2017 OB CSOS
1.1.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 OB CSOS
1.1.2017 Žebříček B-Čechy 2017 OB CSOS
2.1.2017 Žebříček B-Morava 2017 OB CSOS
3.1.2017 Česká liga klubů 2017 OB CSOS
3.1.2017 Český pohár štafet 2017 OB CSOS
18.3.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) OB PHK
8.4.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB OB SJI
9.4.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB SJI
22.4.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) OB TZL
23.4.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti OB TZL
6.5.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) OB ZBM
7.5.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE OB ZBM
7.5.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček OB ZBM
13.5.2017 Žebříček B-Čechy OB VLI
13.5.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB SSU
14.5.2017 Žebříček B-Čechy OB VLI
14.5.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava OB SSU
20.5.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB ASU
20.5.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A OB ASU
21.5.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB ASU
3.6.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB VRB
3.6.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy OB VSP
4.6.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB VRB
4.6.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy OB KAM
10.6.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) OB OSN , JHB
11.6.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE OB OSN , JHB
17.6.2017 Žebříček B-Čechy OB LPU
17.6.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB MOV
18.6.2017 Žebříček B-Čechy OB LPU
18.6.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB MOV
9.9.2017 Žebříček B-Čechy OB OPI , VCB
9.9.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB AOP
10.9.2017 Žebříček B-Čechy OB OPI , VCB
10.9.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava OB AOP
16.9.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A OB SJC
16.9.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB SHK
17.9.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB SJC
23.9.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) OB CHA
24.9.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE OB CHA
7.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) OB KSU
8.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) OB KSU
     Datum Závod Země Místo IOF
23. – 29. 4. 2017 Mistrovství světa veteránů v OB Nový Zéland Auckland
24. – 28. 5. 2017 Světový pohár OB (1. série) Finsko Turku - Lohja
29. 6. – 2. 7. 2017 Mistrovství Evropy dorostu v OB Slovensko Banská Bystrica
30. 6. – 8. 7. 2017 Mistrovství světa v OB, Světový pohár OB (2. série) Estonsko Tartu
9. – 16. 7. 2017 Mistrovství světa juniorů v OB Finsko Tampere
25. – 27. 7. 2017 Světové hry (OB) Polsko Wrocław IOF Eventor
25. – 27. 8. 2017 Světový pohár OB (3. série) Lotyšsko Cēsis
29. 9. – 1. 10. 2017 Světový pohár OB (4. série) Švýcarsko Grindelwald

 

Přehled dřívějších hlavních mezinárodních závodů OB (2016 - 2015) ZDE