Sekce orientačního běhu ČSOS

Zprávy ze sekce

Zobraz vše
Nominačky na závěr Světového poháru

Nominačky na závěr Světového poháru

21.9.2018Petr KlimplNovinky sekce OB

Závěrečná série Světového poháru v orientačním běhu proběhne na počátku října v České republice. Kdo bude reprezentovat ČR, o tom rozhodnou nominační závody tento víkend.


Víkend plný oblastních žebříčků

Víkend plný oblastních žebříčků

20.9.2018Petr KlimplNovinky sekce OB

O víkendu jsou připraveny ve všech oblastech oblastní závody.


Jaromír Pospíšil a Svatava Voltrová nejlepší v poháru veteránů

Jaromír Pospíšil a Svatava Voltrová nejlepší v poháru veteránů

19.9.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Český pohár veteránů obsahoval v letošním roce celkem 35 závodů, z nichž se každému závodníkovi hodnotilo 10 nejlepších výsledků.


Skončil INOV-8 CUP - žebříček A 2018

Skončil INOV-8 CUP - žebříček A 2018

18.9.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

INOV-8 CUP - žebříček A 2018 měl letos na pořadu 12 závodů, tím posledním bylo M ČR na klasice v Kladkách.


Manufaktura Český pohár vyhráli Nykodým a Kosová

Manufaktura Český pohár vyhráli Nykodým a Kosová

17.9.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Skončil Manufaktura Český pohár, posledním závodem bylo Mistrovství ČR na klasické trati. Vítězství si odnesli Miloš Nykodým a Denisa Kosová.


Na klasice nejlepší Denisa Kosová a MIloš Nykodým

Na klasice nejlepší Denisa Kosová a MIloš Nykodým

16.9.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Vrchol domácí sezóny - Mistrovství a veteraniáda ČR v OB na klasické trati proběhl na rozhraní Pardubického a Olomouckého kraje. Titul v mužích získal Miloš Nykodým, v ženách vyhrála Denisa Kosová.


Zobraz vše


Datum Závod Typ Pořadatel
2.1.2018 Český pohár štafet 2018 OB CSOS
2.1.2018 Česká liga klubů 2018 OB CSOS
2.1.2018 Manufaktura Český pohár 2018 OB CSOS
24.3.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) OB PHK
3.4.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 OB CSOS
14.4.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB OB STH
15.4.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A OB SJC
16.4.2018 Žebříček B-Morava 2018 OB CSOS
21.4.2018 Žebříček B-Morava OB LCE
22.4.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti OB LCE
1.5.2018 Žebříček B-Čechy východ 2018 OB CSOS
1.5.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 OB CSOS
5.5.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB PHK
5.5.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB OOL
5.5.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB PGP
6.5.2018 Žebříček B-Čechy východ OB PHK
6.5.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB OOL
6.5.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB PGP
19.5.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu OB VTA
20.5.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB VTA
26.5.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB LPM
26.5.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB VPM
27.5.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB LPM
9.6.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJH
9.6.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati OB KRL
9.6.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava OB ASU
10.6.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJH
10.6.2018 Žebříček B-Čechy západ OB KRL
10.6.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava OB ASU
23.6.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) OB TBM
24.6.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE OB TBM
8.9.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJI , RUZ
8.9.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB AOP
8.9.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB BOR
9.9.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJI , RUZ
9.9.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB AOP
9.9.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB BOR
15.9.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) OB JPV , KON
16.9.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE OB JPV , KON
28.9.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet OB TZL
29.9.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB TZL
30.9.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB TZL
13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet OB EKP , PVD
14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva OB EKP , PVD
     Datum Závod Země Místo IOF
5. - 13. 5. 2018 Mistrovství Evropy v OB, Světový pohár v OB (1. série) Švýcarsko Ticino IOF Eventor
28. 6. - 1. 7. 2018 Mistrovství Evropy dorostu v OB Bulharsko Veliko Tarnovo IOF Eventor
6. - 13. 7. 2018 Mistrovství světa veteránů v OB Dánsko Kodaň IOF Eventor
8. - 15. 7. 2018 Mistrovství světa juniorů v OB Maďarsko Kecskemét IOF Eventor
17. - 21. 7. 2018 Akademické mistrovství světa v OB Finsko Kuortane IOF Eventor
4. - 11. 8. 2018 Mistrovství světa v OB, Světový pohár v OB (2. série) Lotyšsko Riga, Sigulda IOF Eventor
31. 8. - 2. 9. 2018 Světový pohár v OB (3. série), Pre-WOC Norsko Ostfold IOF Eventor
4. - 7. 10. 2018 Světový pohár v OB - finále (4. série) Česká republika Praha a okolí IOF Eventor

 

Přehled dřívějších hlavních mezinárodních závodů OB (2017 - 2015) ZDE