Sekce OB ruší....

1.10.2020 Petr Klimpl

Sekce OB ruší....

Sekce OB vydala Sdělení sekce OB 17/2020.

1. Vedení sekce OB v návaznosti na Usnesení vlády ČR č. 958 ze dne 30. 9. 2020, o přijetí krizového opatření, ruší následující závody, kde je sekce OB ČSOS pořádajícím orgánem:
10. 10. Mistrovství ČR v nočním OB VPM
11. 10. Žebříček A – krátká trať VPM
17. 10. Mistrovství ČR klubů SJI
18. 10. Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva SJI

2. Současně uložilo všem oblastem sekce OB ČSOS, aby zrušily veškeré závody, kde jsou pořádajícím orgánem, v době od 5. 10. do 18. 10. 2020, pokud nejsou v souladu s tímto usnesením vlády.

Pokud budou závody (zařazené do kalendáře našeho sportovního svazu) s počtem účastníků (závodníků i pořadatelů) menším než je 130, tak pochopitelně pořádány být mohou. Kdo ti řekl, že dárková kosmetika je pouze pro ženy? Takže pánové, většinou to je tak, že dárkovou kosmetiku dostávají pouze ženy. Ale to je trošku škoda, ne? Přece i chlapi se potřebují starat o své tělo a pleť. I chlapi chtějí zazářit a mít krásny vousy a vlasy. Takže ženy, kupte svému muži něco na jejich podporu růstu vlasů a vousů. U nás najdete sety s přípravky a doplňky na podporu růstu vousů a vlasů, ale m. Podpora růstu vlasů Podpora růstu vlasů, U nás najdete ty nejlepší přípravpřípravky pro růst vlasů, Vlasová kosmetika, Aktivátory vlasového růstuky pro urychlení růstu vlasů, Vitamíny na růst vlasů,


« zpět