Nové stránky sekce OB

1.12.2014 Michal Jirásek

Aneb největší změna za posledních, no, 12 let...

V tomto článku najdete první podrobnosti, mail pro připomínky a další informace.

Jak už jistě mnozí z vás zaznamenali, ke konci listopadu Český svaz orientačních sportů spustil nové svazové stránky. Tím ale změna nekončí a na řadu teď přišel i web sekce orientačního běhu.

Přestože jde "jen" o sekci, jsou stránky orientačního běhu na přípravu ještě složitější než stránky svazu. O to víc tak bude platit, že to, co vám nyní předkládáme, není definitivní verzí. Na základě připomínek se web asi ještě hodně změní.

Proto opakuji větu z obdobného textu na nových svazových stránkách: Ty z vás, kteří už při prvním pohledu na nové stránky nad nimi lámou hůl, prosíme, aby jim dali šanci a konstruktivně přidali svůj názor k diskuzi o jejich dalším ladění.

Cílem celého projektu je vytvoření reprezentativních webových stránek, které budou užitečné jak pro členy svazu, tak pro širokou veřejnost. A zároveň krokem modernějším směrem.

Stejně jako u svazového webu jsou některé novinky pouze nastíněny (soupisky reprezentace dospělých budou doplněny fotkami a největšími úspěchy závodníků; sociální sítě umožní efektivnější komunikaci s mladšími generacemi...), pro jiné jen web pokládá základní kameny (podrobnější články k závodům ve spolupráci s Časopisem OB?...). Také stránky dlouhodobých soutěží jsou prozatím holejší.

Postupem času, až správu webu předáme sekci a provedeme těch několik desítek úprav, které nás určitě ještě čekají, stránky získají pevnějších a zaplněnějších kontur.

Potřeba posunout možnosti prostě byla evidentní a věříme, že časem to uznáte i vy, návštěvníci nových stránek. Mezitím můžete posílat komentáře a návrhy na změny na csos@mijirasek.cz. Díky za každý konstruktivní příspěvek.

Za přípravný tým,

Michal Jirásek


« zpět