Sekce orientačního běhu ČSOS

Zprávy ze sekce

Zobraz vše
Svazová jednání

Svazová jednání

6.12.2021Petr KlimplPřevzato z ČSOS

V sobotu 4. prosince proběhla dvě důležitá svazová jednání - Valná hromada ČSOS a před ní Shromáždění sekce OB.


Denisa Kosová vyhrála Anketu 2021

Denisa Kosová vyhrála Anketu 2021

4.12.2021Petr KlimplNovinky sekce OB

V Turnově byly slavnostně vyhlášeny výsledky ankety Nejlepší orientační běžec roku 2021. Stejně jako v roce 2020 se vítězkou Ankety stala Denisa Kosová.


Část závodů na rok 2023 přidělena

Část závodů na rok 2023 přidělena

30.11.2021 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Sekce orientačního běhu vyhodnotila 1. kolo výběrového řízení na pořadatele 


Přepočtený Ranking vedou Tomáš Křivda a Denisa Kosová

Přepočtený Ranking vedou Tomáš Křivda a Denisa Kosová

20.11.2021 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Byl přepočten Ranking. 


Reprezentace na rok 2022

Reprezentace na rok 2022

16.11.2021 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Realizační české reprezentace OB zveřejnil složení reprezentace na rok 2022.


Anketa o nejlepšího o-běžce roku 2021

Anketa o nejlepšího o-běžce roku 2021

11.11.2021 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Kdo bude nejlepším o-běžcem roku 2021? O tom rozhodla tradiční Anketa, která bude vyhlášena při slavnostním večeru O-gala 2021 v sobotu 4. prosince v Turnově.


Zobraz vše


Datum Závod Typ Pořadatel
1.1.2021 Manufaktura Český pohár 2021 OB CSOS
1.1.2021 Česká liga klubů 2021 OB CSOS
1.1.2021 Český pohár štafet 2021 OB CSOS
3.5.2021 INOV-8 CUP - žebříček A 2021 OB CSOS
8.5.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A OB SJI
8.5.2021 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), Mistrovství oblasti OB SJI
9.5.2021 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB SJI
9.5.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A OB SJI
22.5.2021 Mistrovství ČR ve sprintu OB STE
23.5.2021 Mistrovství ČR sprintových štafet OB STE
23.5.2021 Žebříček B-Čechy východ 2021 OB CSOS
23.5.2021 Žebříček B-Čechy západ 2021 OB CSOS
23.5.2021 Žebříček B-Morava 2021 OB CSOS
29.5.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB LPM , NEK
29.5.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB LPU
30.5.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB LPM , NEK
30.5.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB LPU
30.5.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček OB TJN
12.6.2021 Mistrovství ČR na krátké trati OB SSU , ASU
13.6.2021 Český pohár, žebříček A OB SSU , ASU
19.6.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB VRB
19.6.2021 Žebříček B-Čechy východ OB OPI , DKP
19.6.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček OB SLA
20.6.2021 Žebříček B-Morava, Mistrovství oblasti na klasické trati OB VRB
20.6.2021 Žebříček B-Čechy východ OB OPI , DKP
20.6.2021 Žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček OB SLA
4.9.2021 Žebříček B-Čechy západ OB LTP
4.9.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A OB JPV
4.9.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB STH
5.9.2021 Žebříček B-Čechy západ OB LTP
5.9.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A OB JPV
5.9.2021 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB STH
11.9.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB MOV
12.9.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB MOV
18.9.2021 Mistrovství ČR na klasické trati (kvalifikace) OB KAM
18.9.2021 Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva OB PHK
19.9.2021 Mistrovství ČR na klasické trati (finále) OB KAM
25.9.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB SHK
25.9.2021 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), oblastní mistrovství OB SJC
26.9.2021 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB SJC
2.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB TBM
3.10.2021 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB TBM
9.10.2021 Mistrovství ČR štafet OB AOP
10.10.2021 Mistrovství ČR klubů OB AOP
16.10.2021 Mistrovství ČR v nočním OB OB VPM
17.10.2021 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB VPM
       Datum Závod Země Místo IOF
12. – 14. 3. 2021 Euromeeting OB (zrušeno) Česká republika Doksy IOF Eventor
2. – 5. 4. 2021
2023*
Evropský pohár juniorů v OB 2020 (zrušeno, přesunuto na rok 2023) Belgie Camp Roi Albert, Marche-en-Famenne  
8. – 11. 4. 2021 Středoevropský pohár dorostu v OB (CEYOC) (zrušeno) Česká republika Brno  
24. – 26. 4. 2021
2. – 4. 7. 2022*
Mistrovství Evropy juniorů a dorostu 2020 v OB (zrušeno, přesunuto na rok 2022) Maďarsko Salgótarján IOF Eventor
13. – 16. 5. 2021 Mistrovství Evropy v OB; Světový pohár OB (1. série) Švýcarsko Neuchâtel IOF Eventor
22. – 29. 5. 2021 Mistrovství světa veteránů v OB (zrušeno, uspořádá Maďarsko v srpnu 2021) Japonsko Kansai IOF Eventor
3. – 9. 7. 2021 Mistrovství světa v OB (sprintové i lesní) Česká republika Doksy IOF Eventor
11. – 16. 7. 2021
5. – 10. 9. 2021
Mistrovství světa juniorů v OB (přesun termínu na podzim 2021) Turecko Gebze / Kocaeli IOF Eventor
15. – 25. 7. 2021
7. – 17. 7. 2022
Světové hry 2021 (zrušeno, přesunuto na rok 2022) Spojené státy americké Birmingham IOF Eventor
24. – 27. 7. 2021 Evropské Akademické hry v OB (zrušeno) Srbsko Bělehrad IOF Eventor
7. – 13. 8. 2021 Mistrovství světa veteránů v OB Maďarsko Velence / Salgótarján IOF Eventor
12. – 15. 8. 2021 Světový pohár OB (2. série) Švédsko Idre Fjäll IOF Eventor
19. – 22. 8. 2021 Mistrovství Evropy dorostu v OB Litva Vilnius IOF Eventor
23. – 29. 8. 2021 Mistrovství Evropy v OB; Světový pohár OB (2. série) (zrušeno, pořadatelství převzalo Švýcarsko v termínu květen 2021) Rusko Saransk IOF Eventor
30. 9. – 3. 10. 2021 Světový pohár OB (3. série - finále) Itálie Cansiglio Forest IOF Eventor

 

Přehled dřívějších hlavních mezinárodních závodů OB (2020 - 2015) ZDE