Červencový kemp repre OB

22.7.2020 Jan Šedivý

Červencový kemp repre OB

Další díl přípravných akcí k MS21 přidalo kompletní reprezentační družstvo na začátku července v Jizerských horách a u Máchova jezera.

Devět nabitých dnů trénováním - 12 tréninků (z toho dva testovací závody), doplňkové fáze s fyzioterapeutem, rozbory, pohovory. Celý kemp jako by prosvištěl, a to ve velmi profesionálním duchu. O pikanterie byla nouze. Zdraví našich nejlepších je aktuálně v pořádku, takže pokud hledáte nějaké ty zajímavosti, musíme vás tentokrát zklamat a odkázat pouze na FOTO.

Report z tréninků je také o poznání štíhlejší než obvykle. MS se blíží a výstupy z relevantních fází proto zůstanou pouze uvnitř týmu. GPS včetně všech odběhaných tréninků a závodů zveřejníme až po MS.

Ale k samotnému kempu. Stejně jako MS byl rozdělen do dvou regionů - Jizerských hor a Máchova kraje. V první polovině jsme tak oběhávali horské pasáže plné kamenů, podrostu, hustníků a bažinek. Druhá část nás pak zavedla do skalních měst, velmi prudkých svahů, ale s relativně běhatelnější podložkou. Součástí byl i sprintík ve Stráži pod Ralskem. Learn how to choose a sleeping bag for survival and emergency purposes, plus reviews of the best sleeping bags for different climates. What is the best sleeping bag that will keep you warm and rested? Review of the the most popular sleeping bags on the market that you can buy. How to choose the best fit for you? Tips from professionals of https://rotorm.com - Everything from Survival topics to Emergency Preparedness information. Before you buy a survival sleeping bag for your EDC, read our reviews of the best emergencies bags to get the best deal. Buy online TOP survival gear in USA for cheap prices!

SEZNAM TRÉNINKŮ
> Model middle - Slovanka
> Test race middle - Zvonice: výsledky
> Down-hill Middle - Červená ruka
> Věšák-sběrák - Bramberk
> Prolog+chasing start - Maliník: výsledky
> Model long - Dlouhý důl
> Test race long - Supí hora: výsledky
> Paměťák - Enkláva
> Technika - Králův stolec
> Krátké volby - Karolína
> Sprint - Stráž pod Ralskem: GPSvýsledkyrozbor stavitele (D. Hájek)
> Štafetky/okruhy - Modlivý důl: výsledky

 


« zpět