Sekce orientačního běhu ČSOS

Zprávy ze sekce

Zobraz vše
SP Finsko- z lesa 2x TOP10, ze sprintovek bronz!

SP Finsko- z lesa 2x TOP10, ze sprintovek bronz!

14.6.2019Jan ŠedivýNovinky sekce OB

Skvělý vstup do reprezentační sezóny pro Vojtu Krále a sprintovou štafetu, ale i další solidní individuální výkony, které v nabité konkurenci nevynikly, přesto ale budou odrazovým můstkem pro další...


Na MS juniorů v Dánsku nominováno

Na MS juniorů v Dánsku nominováno

13.6.2019Petr KlimplNovinky sekce OB

Byla provedena nominace na MS juniorů v OB. Tým byl vybrán na základě čtyř nominačních závodů - dráhový test a sprint v Šumperku a klasická a krátká trať v Dánsku, v terénech blízkým závodním...


Béčka v Čechách i na Moravě

Béčka v Čechách i na Moravě

12.6.2019 Petr Klimpl Novinky sekce OB

O víkendu pokračují žebříčky B dvěma závody v Čechách i na Moravě.


Sprintová štafeta ve Finsku třetí

Sprintová štafeta ve Finsku třetí

11.6.2019 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Závěrečným závodem finské série Světového poháru byly sprintové štafety, ve kterých si výborně vedl český tým, který obsadil třetí příčku.


Nominačky juniorů na MSJ

Nominačky juniorů na MSJ

10.6.2019 Petr Klimpl Novinky sekce OB

V Dánsku proběhla druhá část nominačních závodů na juniorský světový o-šampionát 2019, na pořadu byly lesní disciplíny - klasika a krátká trať.


Stíhačka Světového poháru ve Finsku - Král sedmý

Stíhačka Světového poháru ve Finsku - Král sedmý

9.6.2019 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Světový pohár ve Finsku pokračoval stíhačkou. Vítězi se stejně jako na krátké trati stali Tove Alexandersson a Gustav Bergman. Opět výborně zaběhl Vojtěch Král, v cíli byl sedmý.


Zobraz vše


Datum Závod Typ Pořadatel
1.1.2019 Manufaktura Český pohár 2019 OB CSOS
1.1.2019 Česká liga klubů 2019 OB CSOS
1.1.2019 Český pohár štafet 2019 OB CSOS
23.3.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) OB PHK
31.3.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 OB CSOS
31.3.2019 Žebříček B-Morava 2019 OB CSOS
6.4.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB AOV
7.4.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti OB AOV
13.4.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB OB SHK
14.4.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB SHK
11.5.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE OB KSU
11.5.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB KSU
12.5.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB KSU
18.5.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu OB LPU
19.5.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet OB LPU
20.5.2019 Žebříček B-Čechy východ 2019 OB CSOS
20.5.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 OB CSOS
1.6.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE OB DKP , DOK
1.6.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJI
1.6.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB PLU
2.6.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE OB DKP , DOK
2.6.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJI
2.6.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB PLU
15.6.2019 Žebříček B-Čechy západ OB MLA , DCH
15.6.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB VBM , BBM
16.6.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti OB MLA , DCH
16.6.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ OB VBM , BBM
22.6.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) OB LTU
23.6.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) OB LTU
7.9.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE OB TZL
7.9.2019 Žebříček B-Čechy západ OB KAM
7.9.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB CHC
8.9.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE OB TZL
8.9.2019 Žebříček B-Čechy západ OB KAM
8.9.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB CHC
14.9.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE OB VLI
14.9.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB TUR
15.9.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB VLI
21.9.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) OB TJN
22.9.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) OB TJN
5.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet OB PGP
6.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva OB PGP
     Datum Závod Země Místo IOF
5. – 7. 4. 2019 Středoevropský pohár dorostu v OB (CEYOC) Česká republika Háj ve Slezsku IOF Eventor
7. – 11. 6. 2019 Světový pohár OB (1. série) Finsko Helsinki IOF Eventor
27. – 30. 6. 2019 Mistrovství Evropy dorostu v OB Bělorusko Grodno IOF Eventor
5. – 12. 7. 2019 Mistrovství světa veteránů v OB Lotyšsko Riga IOF Eventor
6. – 12. 7. 2019 Mistrovství světa juniorů v OB Dánsko Silkeborg IOF Eventor
12. – 17. 8. 2019 Mistrovství světa v OB (lesní); Světový pohár OB (2. série) Norsko Sarpsborg - Østfold IOF Eventor
24. – 27. 7. 2019 Akademické mistrovství Evropy v OB Česká republika Olomouc IOF Eventor
26. – 29. 9. 2019 Evropský pohár juniorů v OB Francie Vogüé - Ardèche IOF Eventor
27. – 29. 9. 2019 Světový pohár OB (3. série) Švýcarsko Laufen IOF Eventor
25. – 29. 10. 2019 Světový pohár OB (4. série) Čína Guangdong IOF Eventor

 

Přehled dřívějších hlavních mezinárodních závodů OB (2018 - 2015) ZDE