Sekce orientačního běhu ČSOS

Zprávy ze sekce

Zobraz vše
Daniel Hubmann kraloval v pískovcích

Daniel Hubmann kraloval v pískovcích

2.8.2020Petr KlimplNovinky sekce OB

Sandstones | Pískovce - 3-denní závody v Doksech proběhly v Doksech. V mužích si jasné vítězství odnesl mistr světa Daniel Hubmann (Švýcarsko), v ženách byla nejlepší Denisa Kosová-


Sandstones | Pískovce

Sandstones | Pískovce

29.7.2020Petr KlimplNovinky sekce OB

Sandstones | Pískovce to jsou 3-denní závody v orientačním běhu v Doksech.


Červencový kemp repre OB

Červencový kemp repre OB

22.7.2020 Jan Šedivý Novinky sekce OB

Další díl přípravných akcí k MS21 přidalo kompletní reprezentační družstvo na začátku července v Jizerských horách a u Máchova jezera.


Rumcajsovy míle: Denisa Kosová a Bartosz Pawlak

Rumcajsovy míle: Denisa Kosová a Bartosz Pawlak

19.7.2020 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Ve skalách pod hradem Valečov si na dalším ročníku Rumcajsvých mílí nejlépe vedli Denisa Kosová a Polák Bartosz Pawlak.


V břidlicích nejlepší manželé Kozákovi

V břidlicích nejlepší manželé Kozákovi

19.7.2020 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Ve čtyřetapových závodech Grand prix Silesia v Bohdanovicích byli v kategorii žen a mužů nejlepší Zdenka a Osvald Kozákovi.


Víkendové vícedenní v pískovcích a v břidlicích.

Víkendové vícedenní v pískovcích a v břidlicích.

15.7.2020 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Na třetí červencový víkend jsou připraveny dva vícedenní závody.


Zobraz vše


Datum Závod Typ Pořadatel
1.1.2020 Manufaktura Český pohár 2020 OB CSOS
1.1.2020 Český pohár štafet 2020 OB CSOS
1.1.2020 Česká liga klubů 2020 OB CSOS
21.3.2020 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) OB PHK
31.3.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 OB CSOS
31.3.2020 Žebříček B-Čechy východ 2020 OB CSOS
31.3.2020 Žebříček B-Čechy západ 2020 OB CSOS
31.3.2020 Žebříček B-Morava 2020 OB CSOS
4.4.2020 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB TBM
5.4.2020 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), oblastní mistrovství OB TBM
18.4.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB, mistrovství oblasti OB VPM
19.4.2020 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB VPM
8.5.2020 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB SJI
9.5.2020 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), oblastní mistrovství OB SJI
10.5.2020 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB SJI
30.5.2020 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB LPU
30.5.2020 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB VRB
31.5.2020 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB LPU
31.5.2020 Žebříček B-Morava OB VRB
6.6.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) OB BOR
7.6.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) OB BOR
13.6.2020 Žebříček B-Morava OB MOV
13.6.2020 Žebříček B-Čechy západ OB SLA
14.6.2020 Žebříček B-Morava OB MOV
14.6.2020 Žebříček B-Čechy západ OB SLA
20.6.2020 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB OPI , DKP
21.6.2020 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB OPI , DKP
6.9.2020 Mistrovství ČR ve sprintu OB PHK
6.9.2020 Mistrovství ČR sprintových štafet OB LPU
12.9.2020 Žebříček B-Morava OB SKM
13.9.2020 Žebříček B-Morava OB SKM
19.9.2020 Mistrovství ČR na klasické trati OB ZBM
26.9.2020 Mistrovství ČR štafet OB AOP
3.10.2020 Mistrovství ČR na krátké trati OB BOR
10.10.2020 Mistrovství ČR v nočním OB, mistrovství oblasti OB VPM
11.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A OB VPM
17.10.2020 Mistrovství ČR klubů OB SJI
18.10.2020 Mistrovství ČR oblastních výběrů žactva OB SJI
31.10.2020 INOV-8 CUP - žebříček A OB CSOS
1.11.2020 INOV-8 CUP - žebříček A OB CSOS
       Datum Závod Země Místo IOF
2. – 5. 4. 2020 Středoevropský pohár dorostu v OB (CEYOC) (zrušeno) Česká republika Brno  
20. – 24. 5. 2020
13. – 16. 5. 2021
Světový pohár OB (1. série) (přesun na rok 2021) Švýcarsko Neuchâtel IOF Eventor
19. – 22. 6. 2020
(23. – 25. 10. 2020)
Mistrovství Evropy dorostu v OB (posun termínu, nový termín zatím nepotvrzen) Maďarsko Salgótarján IOF Eventor
28. 6. – 5. 7. 2020
(podzim 2020)
Mistrovství světa juniorů v OB (posun termínu, nový termín zatím nepotvrzen) Turecko Kocaeli IOF Eventor
7. – 11. 7. 2020
(říjen 2020)
Mistrovství světa v OB (sprintové) (zrušeno) Dánsko Kolding, Vejle, Fredericia IOF Eventor
12. – 24. 7. 2020
(červenec 2021)
Evropské Akademické hry v OB (přesun na rok 2021) Srbsko Bělehrad IOF Eventor
14. – 18. 7. 2020 Akademické mistrovství světa v OB (zrušeno) Rusko Smolensk IOF Eventor
7. – 15. 8. 2020 Mistrovství světa veteránů v OB (zrušeno) Slovensko Košice IOF Eventor
19. – 23. 8. 2020 Mistrovství Evropy v OB; Světový pohár OB (2. série) (zrušeno) Estonsko Rakvere IOF Eventor
4. – 6. 9. 2020
28. 10. – 1. 11. 2020
Euromeeting OB (posun termínu) Česká republika Doksy IOF Eventor
11. – 14. 9. 2020 Evropský pohár juniorů v OB (??) Belgie Camp Roi Albert, Marche-en-Famenne  
1. – 6. 10. 2020 Světový pohár OB (3. série - finále) (zrušeno) Itálie Cansiglio Forest IOF Eventor

 

Přehled dřívějších hlavních mezinárodních závodů OB (2019 - 2015) ZDE