Sekce orientačního běhu ČSOS

Zprávy ze sekce

Zobraz vše
Středoevropský pohár dorostu

Středoevropský pohár dorostu

28.2.2020Petr KlimplNovinky sekce OB

Brno bude na počátku dubna hostit Středoevropský pohár dorostu (CEYOC).


Soustředění v Portugalsku zaměřené na sprinty

Soustředění v Portugalsku zaměřené na sprinty

20.2.2020Jan ŠedivýNovinky sekce OB

Soustředění o-reprezentace v Portugalsku bylo zaměřeno především na sprinty.


Dorost v sezóně 2020

Dorost v sezóně 2020

18.2.2020 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Ústřední trenér mládeže Marek Cahel odpověděl na pár otázek týkajících se práce s dorostem.


Ladovská zima v Karlově

Ladovská zima v Karlově

12.2.2020 Pavel Košárek Novinky sekce OB

Slibovaná nadílka sněhu se opravdu dostavila, a tak lyžařsko-běžecké objemové soustředění juniorské o-reprezentace v Jizerkách dostálo svému původnímu názvu. 


Pavel Košárek: metodika a práce s juniory

Pavel Košárek: metodika a práce s juniory

2.2.2020 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Pavel Košárek, který je metodikem svazu a současně trenérem juniorské reprezentace, odpověděl na počátku roku 2020 na pár otázek.


Evropské univerzitní hry začnou již za necelý půlrok

Evropské univerzitní hry začnou již za necelý půlrok

31.1.2020 Matěj Burda Novinky sekce OB

A poprvé v historii budou mít příležitost být u toho i orientační běžci. Srbský Bělehrad totiž očekává na 6000 sportovců, kteří budou soutěžit v 19 druzích sportů. 


Zobraz vše


Datum Závod Typ Pořadatel
1.1.2020 Manufaktura Český pohár 2020 OB CSOS
1.1.2020 Český pohár štafet 2020 OB CSOS
1.1.2020 Česká liga klubů 2020 OB CSOS
21.3.2020 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) OB PHK
31.3.2020 INOV-8 CUP - žebříček A 2020 OB CSOS
31.3.2020 Žebříček B-Čechy východ 2020 OB CSOS
31.3.2020 Žebříček B-Čechy západ 2020 OB CSOS
31.3.2020 Žebříček B-Morava 2020 OB CSOS
4.4.2020 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB TBM
5.4.2020 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), oblastní mistrovství OB TBM
18.4.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB, mistrovství oblasti OB VPM
19.4.2020 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB VPM
8.5.2020 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB SJI
9.5.2020 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), oblastní mistrovství OB SJI
10.5.2020 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB SJI
16.5.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu OB STE
17.5.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet OB STE
30.5.2020 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB LPM , NEK
30.5.2020 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB LPU
30.5.2020 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB VRB
31.5.2020 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB LPM , NEK
31.5.2020 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB LPU
31.5.2020 Žebříček B-Morava OB VRB
6.6.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) OB BOR
7.6.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) OB BOR
13.6.2020 Žebříček B-Morava OB MOV
13.6.2020 Žebříček B-Čechy západ OB SLA
14.6.2020 Žebříček B-Morava OB MOV
14.6.2020 Žebříček B-Čechy západ OB SLA
20.6.2020 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB OPI , DKP
21.6.2020 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB OPI , DKP
5.9.2020 INOV-8 CUP - žebříček A OB CSOS
6.9.2020 INOV-8 CUP - žebříček A OB CSOS
12.9.2020 Žebříček B-Morava OB SKM
12.9.2020 Žebříček B-Čechy západ OB LTP
12.9.2020 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB STH
13.9.2020 Žebříček B-Morava OB SKM
13.9.2020 Žebříček B-Čechy západ OB LTP
13.9.2020 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB STH
19.9.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) OB ZBM
20.9.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) OB ZBM
26.9.2020 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB SHK
27.9.2020 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB SJC
28.9.2020 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB SJC
10.10.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet OB AOP
11.10.2020 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva OB AOP
       Datum Závod Země Místo IOF
2. – 5. 4. 2020 Středoevropský pohár dorostu v OB (CEYOC) Česká republika Brno  
20. – 24. 5. 2020 Světový pohár OB (1. série) Švýcarsko Neuchâtel IOF Eventor
19. – 22. 6. 2020 Mistrovství Evropy dorostu v OB Maďarsko Salgótarján IOF Eventor
28. 6. – 5. 7. 2020 Mistrovství světa juniorů v OB Turecko Kocaeli IOF Eventor
7. – 11. 7. 2020 Mistrovství světa v OB (sprintové) Dánsko Kolding, Vejle, Fredericia IOF Eventor
12. – 24. 7. 2020 Evropské Akademické hry v OB Srbsko Bělehrad IOF Eventor
14. – 18. 7. 2020 Akademické mistrovství světa v OB Rusko Smolensk IOF Eventor
7. – 15. 8. 2020 Mistrovství světa veteránů v OB Slovensko Košice IOF Eventor
19. – 23. 8. 2020 Mistrovství Evropy v OB; Světový pohár OB (2. série) Estonsko Rakvere IOF Eventor
4. – 6. 9. 2020 Euromeeting OB Česká republika Doksy IOF Eventor
11. – 14. 9. 2020 Evropský pohár juniorů v OB Belgie Camp Roi Albert, Marche-en-Famenne  
1. – 6. 10. 2020 Světový pohár OB (3. série - finále) Itálie Cansiglio Forest IOF Eventor

 

Přehled dřívějších hlavních mezinárodních závodů OB (2019 - 2015) ZDE