Sekce orientačního běhu ČSOS

Zprávy ze sekce

Zobraz vše
Mistrovství Evropy neslyšících v orientačním běhu

Mistrovství Evropy neslyšících v orientačním běhu

22.7.2016Dušan VystavělPřevzato z ČSOS

Olomoucký kraj bude v týdnu od 25. do 30. července 2016 dějištěm další významné akce orientačního běhu a to 8. mistrovství Evropy neslyšících, které proběhne společně s 3. mistrovstvím Evropy...


Šumperský divočák v Klepáčově

Šumperský divočák v Klepáčově

20.7.2016Petr KlimplNovinky sekce OB

Šumperský divočák - to jsou další 3-denní prázdninové závody.


Na Silesii nejlepší Semík a Doležalová

Na Silesii nejlepší Semík a Doležalová

17.7.2016 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Čtyřdenní šestietapové závody Grand prix Silesia proběhly v leísch u Vidnavy a Černé Vody. V mužích byl nejlepší Ondřej Semík, v ženách Monika Doležalová.


Junioři na MSJ šestí ve štafetách

Junioři na MSJ šestí ve štafetách

15.7.2016 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Štafetami skončilo mistrovství světa juniorů v OB ve Švýcarsku. V obou kategoriích vyhráli Švýcaři, naši junioři se vešli na "velkou bednu" za šesté místo (na fotce finišman Vojtěch Kettner). 


Krátká trať na MSJ ve Švýcarsku

Krátká trať na MSJ ve Švýcarsku

14.7.2016 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Domácí závodníci Simona Aebersold a Thomas Curiger získali juniorské světové tituly na krátké trati na MSJ ve Švýcarsku. Z našich závodníků byla nejlepší Anna Štičková, která skončila na 12. místě.


Kvalifikace krátké trati na MSJ - do finále 5 juniorů a 5 juniorek

Kvalifikace krátké trati na MSJ - do finále 5 juniorů a 5 juniorek

13.7.2016 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Na mistrovství světa juniorů v orientačním běhu ve Švýcarsku se ve středu běžela kvalifikace krátké trati. Do čtvrtečního finále A postoupilo 5 našich juniorů a 5 juniorek (foto z trati: Petra...


Zobraz vše


Datum Závod Typ Pořadatel
19.3.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů OB PHK
16.4.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB OB DOK
17.4.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet OB TUR
23.4.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB TBM
24.4.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet OB TBM
30.4.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy OB SHK , LTU
1.5.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy OB LTU , SHK
7.5.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu, oblastní žebříček OB LCE
8.5.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet OB LCE
14.5.2016 Žebříček B-Čechy OB VSP
14.5.2016 Žebříček B-Morava OB TZL
15.5.2016 Žebříček B-Čechy OB VSP
15.5.2016 Žebříček B-Morava OB TZL
28.5.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava OB ASU
29.5.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB AOP
4.6.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet OB VBM
4.6.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB BBM
5.6.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů OB BBM
6.6.2016 Český pohár štafet 2016 OB CSOS
6.6.2016 Česká liga klubů 2016 OB CSOS
18.6.2016 Žebříček B-Čechy, mistrovství oblasti na klasické trati OB KRL , JES
18.6.2016 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB KON
19.6.2016 Žebříček B-Čechy OB KRL , JES
19.6.2016 Žebříček B-Morava OB ADA
19.6.2016 Žebříček B-Čechy 2016 OB CSOS
19.6.2016 Žebříček B-Morava 2016 OB CSOS
25.6.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (kvalifikace) OB PGP
26.6.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati, WRE (finále) OB PGP
27.6.2016 Český pohár OB 2016 OB CSOS
27.6.2016 INOV-8 CUP - žebříček A 2016 OB CSOS
10.9.2016 Žebříček B-Morava OB LCE , 43S
10.9.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy OB TJN
11.9.2016 Žebříček B-Morava OB LCE , 43S
11.9.2016 Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy OB TJN
17.9.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů, mistrovství oblasti štafet OB ZBM
17.9.2016 Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB ZBM
18.9.2016 Český pohár štafet, Česká liga klubů OB ZBM
1.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (kvalifikace) OB LPU
2.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati, WRE (finále) OB LPU
8.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet OB BOR
9.10.2016 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva OB BOR

 

Datum Závod Země Místo IOF
30. 4. – 2. 5. 2016 Světový pohár (1. série) POL Wrocław
21. – 28. 5. 2016 Mistrovství Evropy, Světový pohár (2. série) CZE Jeseník
30. 6. – 3. 7. 2016 Mistrovství Evropy dorostu POL Jarosław
9. – 15. 7. 2016 Mistrovství světa juniorů SUI Scuol
30. 7. – 4. 8. 2016 Akademické mistrovství světa v OB HUN Miskolc
7. – 13. 8. 2016 Mistrovství světa veteránů EST Tallin
20. – 27. 8. 2016 Mistrovství světa, Světový pohár (3. série) SWE Strömstad – Tanum
14. – 16. 10. 2016 Světový pohár (4. série) SUI Aarau

 

 

Přehled dřívějších hlavních mezinárodních závodů OB (2015) ZDE

 

X