Sekce orientačního běhu ČSOS

Zprávy ze sekce

Zobraz vše
Soustředění v Maďarsku

Soustředění v Maďarsku

20.2.2019Jan ŠedivýNovinky sekce OB

Jak zpestřit rutinu klasické české zimní o-přípravy? Tréninkovým kempem v Maďarsku.


Junioři v Jeseníkách

Junioři v Jeseníkách

14.2.2019Pavel KošárekNovinky sekce OB

Další soustředění juniorské o-reprezentace proběhlo v Mladoňově v podhůří Jeseníků. Na programu bylo jak lyžování, běhání, ale i OB tréninky.


Jan Šedivý: čeká nás pestrobarevná sezóna

Jan Šedivý: čeká nás pestrobarevná sezóna

31.1.2019 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Jan Šedivý převzal kormidlo české reprezentace od Radka Novotného. Na počátku sezóny jsme se ho zeptali, co reprezentanty v roce 2019 čeká.


Vícedenní závody 2019

Vícedenní závody 2019

30.1.2019 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Fenomén českého OB - vícedenní závody - má letos opět bohatou nabídku. Jedna velikonoční akce, každotýdenní nabídka o prázdninách (poslední prázdninový víkend jsou dokonce hned tři akce). Určitě si...


Nabídka školení trenérů - licence T2 orientační sporty

27.1.2019 Pavel Košárek Novinky sekce OB

V letošním roce proběhne v novém formátu školení licence T2, kterého se můžou zúčastnit zájemci z OB, LOB a MTBO.  


Lednové soustředění reprezentace v Podkrkonoší

Lednové soustředění reprezentace v Podkrkonoší

23.1.2019 Jan Šedivý Novinky sekce OB

První letošní soustředění reprezentace OB hostilo podhůří Krkonoš, konkrétně okolí Lázní Bělohrad. Podmínky nebyly úplně jednoduché - tréninky byly na začátku hodně promoklé a na konci křupaly.


Zobraz vše


Datum Závod Typ Pořadatel
1.1.2019 Manufaktura Český pohár 2019 OB CSOS
1.1.2019 INOV-8 CUP - žebříček A 2019 OB CSOS
1.1.2019 Žebříček B-Morava 2019 OB CSOS
1.1.2019 Žebříček B-Čechy východ 2019 OB CSOS
1.1.2019 Žebříček B-Čechy západ 2019 OB CSOS
1.1.2019 Česká liga klubů 2019 OB CSOS
1.1.2019 Český pohár štafet 2019 OB CSOS
23.3.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) OB PHK
6.4.2019 Žebříček B-Morava, oblasrní žebříček OB AOV
7.4.2019 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti OB AOV
13.4.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB OB SHK
14.4.2019 INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB SHK
11.5.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE OB KSU
11.5.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB KSU
12.5.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB KSU
18.5.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu OB LPU
19.5.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet OB LPU
1.6.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE OB DKP , DOK
1.6.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJI
1.6.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB PLU
2.6.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE OB DKP , DOK
2.6.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJI
2.6.2019 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB PLU
15.6.2019 Žebříček B-Čechy západ OB MLA , DCH
15.6.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB VBM , BBM
16.6.2019 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti OB MLA , DCH
16.6.2019 Žebříček B-Morava, žebříček B-Čechy východ OB VBM , BBM
22.6.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) OB LTU
23.6.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále) OB LTU
7.9.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE OB TZL
7.9.2019 Žebříček B-Čechy západ OB KAM
7.9.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB CHC
8.9.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE OB TZL
8.9.2019 Žebříček B-Čechy západ OB KAM
8.9.2019 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB CHC
14.9.2019 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, , WRE OB VLI
14.9.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB TUR
15.9.2019 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB VLI
21.9.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) OB TJN
22.9.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) OB TJN
5.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet OB PGP
6.10.2019 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva OB PGP
     Datum Závod Země Místo IOF
5. – 7. 4. 2019 Středoevropský pohár dorostu v OB (CEYOC) Česká republika Háj ve Slezsku IOF Eventor
7. – 11. 6. 2019 Světový pohár OB (1. série) Finsko Helsinki IOF Eventor
27. – 30. 6. 2019 Mistrovství Evropy dorostu v OB Bělorusko Grodno IOF Eventor
5. – 12. 7. 2019 Mistrovství světa veteránů v OB Lotyšsko Riga IOF Eventor
6. – 12. 7. 2019 Mistrovství světa juniorů v OB Dánsko Silkeborg IOF Eventor
12. – 17. 8. 2019 Mistrovství světa v OB (lesní); Světový pohár OB (2. série) Norsko Sarpsborg - Østfold IOF Eventor
24. – 27. 7. 2019 Akademické mistrovství Evropy v OB Česká republika Olomouc IOF Eventor
26. – 29. 9. 2019 Evropský pohár juniorů v OB Francie Vogüé - Ardèche IOF Eventor
27. – 29. 9. 2019 Světový pohár OB (3. série) Švýcarsko Laufen IOF Eventor
25. – 29. 10. 2019 Světový pohár OB (4. série) Čína Guangdong IOF Eventor

 

Přehled dřívějších hlavních mezinárodních závodů OB (2018 - 2015) ZDE