Sekce orientačního běhu ČSOS

Zprávy ze sekce

Zobraz vše
Šampionát na klasice se běží v Raspenavě

Šampionát na klasice se běží v Raspenavě

20.9.2017Petr KlimplNovinky sekce OB

Vrchol domácí podzimní sezóny - Mistrovství a Veteraniádu ČR v orientačním běhu na klasické trati - připravili pořadatelé z OK Chrastava na víkend do Raspenavy (U Dvora).


Muži Severky Šumperk a ženy SK Žabovřesky nejlepší ve Vojicích

Muži Severky Šumperk a ženy SK Žabovřesky nejlepší ve Vojicích

18.9.2017Petr KlimplNovinky sekce OB

Nedělní závod Českého poháru štafet uspořádal Sportcentrum Jičín. Stejně jako v sobotu vyhrály jasně ženy SK Žabovřesky (foto na stupních vítězů), v mužích těsně vyhrála štafeta SK Severka Šumperk.


Štafety v Miletíně - muži Pardubic a ženy Žabovřesk

Štafety v Miletíně - muži Pardubic a ženy Žabovřesk

16.9.2017 Petr Klimpl Novinky sekce OB

V sobotu dopoledne uspořádal OK Slávie Hradec Králové v Miletínských Lázních závod Českého poháru štafet.


Sprint v Lázních Bělohrad - Král a Horčičková

Sprint v Lázních Bělohrad - Král a Horčičková

16.9.2017 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Další závod Manufaktura Českého poháru se běžel v Lázních Bělohrad. Pro vítězství si v elitě doběhli Vojtěch Král a Vendula Horčičková.


Dva sobotní oblastní závody na Moravě

Dva sobotní oblastní závody na Moravě

15.9.2017 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Na sobotu jsou připraveny na Moravě dva závody oblastních žebříčků.


Tři víkendové závody na východě Čech

Tři víkendové závody na východě Čech

13.9.2017 Petr Klimpl Novinky sekce OB

V Královéhradeckém kraji proběhnou o víkendu tři celostátní závody - tradiční trojkombinace skládající se ze dvou závodů štafet a jednoho sprintu.


Zobraz vše


Datum Závod Typ Pořadatel
1.1.2017 Manufaktura Český pohár 2017 OB CSOS
1.1.2017 INOV-8 CUP - žebříček A 2017 OB CSOS
1.1.2017 Žebříček B-Čechy 2017 OB CSOS
2.1.2017 Žebříček B-Morava 2017 OB CSOS
3.1.2017 Česká liga klubů 2017 OB CSOS
3.1.2017 Český pohár štafet 2017 OB CSOS
18.3.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) OB PHK
8.4.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR v nočním OB OB SJI
9.4.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB SJI
22.4.2017 Žebříček B-Morava (Mistrovství Moravy) OB TZL
23.4.2017 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti OB TZL
6.5.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR sprintových štafet, Česká liga klubů (B) OB ZBM
7.5.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (finále), WRE OB ZBM
7.5.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček OB ZBM
13.5.2017 Žebříček B-Čechy OB VLI
13.5.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB SSU
14.5.2017 Žebříček B-Čechy OB VLI
14.5.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava OB SSU
20.5.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB ASU
20.5.2017 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A OB ASU
21.5.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB ASU
3.6.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB VRB
3.6.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy OB VSP
4.6.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB VRB
4.6.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy OB KAM
10.6.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace, WRE-Q) OB OSN , JHB
11.6.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE OB OSN , JHB
17.6.2017 Žebříček B-Čechy OB LPU
17.6.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB MOV
18.6.2017 Žebříček B-Čechy OB LPU
18.6.2017 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB MOV
9.9.2017 Žebříček B-Čechy OB OPI , VCB
9.9.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB AOP
10.9.2017 Žebříček B-Čechy OB OPI , VCB
10.9.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava OB AOP
16.9.2017 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A OB SJC
16.9.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB SHK
17.9.2017 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB SJC
23.9.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q) OB CHA
24.9.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE OB CHA
7.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR štafet, Český pohár štafet (A), Česká liga klubů (A) OB KSU
8.10.2017 Mistrovství a veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva, Česká liga klubů (A) OB KSU
     Datum Závod Země Místo IOF
23. – 29. 4. 2017 Mistrovství světa veteránů v OB Nový Zéland Auckland
24. – 28. 5. 2017 Světový pohár OB (1. série) Finsko Turku - Lohja
29. 6. – 2. 7. 2017 Mistrovství Evropy dorostu v OB Slovensko Banská Bystrica
30. 6. – 8. 7. 2017 Mistrovství světa v OB, Světový pohár OB (2. série) Estonsko Tartu
9. – 16. 7. 2017 Mistrovství světa juniorů v OB Finsko Tampere
25. – 27. 7. 2017 Světové hry (OB) Polsko Wrocław IOF Eventor
25. – 27. 8. 2017 Světový pohár OB (3. série) Lotyšsko Cēsis
29. 9. – 1. 10. 2017 Světový pohár OB (4. série) Švýcarsko Grindelwald

 

Přehled dřívějších hlavních mezinárodních závodů OB (2016 - 2015) ZDE