Sekce orientačního běhu ČSOS

Zprávy ze sekce

Zobraz vše
Štafetové poháry do Hradce a Brna

Štafetové poháry do Hradce a Brna

18.10.2018Petr KlimplNovinky sekce OB

V Českém poháru štafet 2018 vybojovaly vítězství štafeta žen OK 99 Hradec Králové a štafeta mužů SK Žabovřesky Brno.


Nadcházející o-víkend

Nadcházející o-víkend

17.10.2018Petr KlimplNovinky sekce OB

Kde si můžete zaběhat o víkendu?


Českou ligu klubů ovládl SK Žabovřesky

Českou ligu klubů ovládl SK Žabovřesky

16.10.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

SK Žabovřesky Brno obhájil vítězství v České lize klubů. V dorostu byl nejlepší OK Lokomotiva Pardubice.


Klubový titul pro OK 99 Hradec Králové

Klubový titul pro OK 99 Hradec Králové

14.10.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Poslední letošní mistrovský o-titul získal v Krajníčku tým OK 99 Hradec Králové který vyhrál M ČR klubů před SK Žabovřesky a OK Lokomotiva Pardubice. V dorostu vyhrála štafeta OK Lokomotiva Pardubice.


Tituly pro ženy Severky Šumperk a muže Žabovřesk

Tituly pro ženy Severky Šumperk a muže Žabovřesk

13.10.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Na Mistrovství ČR štafet v Krajníčku byly nejlepší ženy SK Severka Šumperk a muži SK Žabovřesky Brno.


Dva o-šampionáty v Krajníčku

Dva o-šampionáty v Krajníčku

10.10.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet v sobotu, Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva v neděli - to jsou dva poslední mistrovské závody o-sezóny.


Zobraz vše


Datum Závod Typ Pořadatel
2.1.2018 Český pohár štafet 2018 OB CSOS
2.1.2018 Česká liga klubů 2018 OB CSOS
2.1.2018 Manufaktura Český pohár 2018 OB CSOS
24.3.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) OB PHK
3.4.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 OB CSOS
14.4.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB OB STH
15.4.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A OB SJC
16.4.2018 Žebříček B-Morava 2018 OB CSOS
21.4.2018 Žebříček B-Morava OB LCE
22.4.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti OB LCE
1.5.2018 Žebříček B-Čechy východ 2018 OB CSOS
1.5.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 OB CSOS
5.5.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB PHK
5.5.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB OOL
5.5.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB PGP
6.5.2018 Žebříček B-Čechy východ OB PHK
6.5.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB OOL
6.5.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB PGP
19.5.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu OB VTA
20.5.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB VTA
26.5.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB LPM
26.5.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB VPM
27.5.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB LPM
9.6.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJH
9.6.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati OB KRL
9.6.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava OB ASU
10.6.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJH
10.6.2018 Žebříček B-Čechy západ OB KRL
10.6.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava OB ASU
23.6.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) OB TBM
24.6.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE OB TBM
8.9.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJI , RUZ
8.9.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB AOP
8.9.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB BOR
9.9.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJI , RUZ
9.9.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB AOP
9.9.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB BOR
15.9.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) OB JPV , KON
16.9.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE OB JPV , KON
28.9.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet OB TZL
29.9.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB TZL
30.9.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB TZL
13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet OB EKP , PVD
14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva OB EKP , PVD
     Datum Závod Země Místo IOF
5. - 13. 5. 2018 Mistrovství Evropy v OB, Světový pohár v OB (1. série) Švýcarsko Ticino IOF Eventor
28. 6. - 1. 7. 2018 Mistrovství Evropy dorostu v OB Bulharsko Veliko Tarnovo IOF Eventor
6. - 13. 7. 2018 Mistrovství světa veteránů v OB Dánsko Kodaň IOF Eventor
8. - 15. 7. 2018 Mistrovství světa juniorů v OB Maďarsko Kecskemét IOF Eventor
17. - 21. 7. 2018 Akademické mistrovství světa v OB Finsko Kuortane IOF Eventor
4. - 11. 8. 2018 Mistrovství světa v OB, Světový pohár v OB (2. série) Lotyšsko Riga, Sigulda IOF Eventor
31. 8. - 2. 9. 2018 Světový pohár v OB (3. série), Pre-WOC Norsko Ostfold IOF Eventor
4. - 7. 10. 2018 Světový pohár v OB - finále (4. série) Česká republika Praha a okolí IOF Eventor

 

Přehled dřívějších hlavních mezinárodních závodů OB (2017 - 2015) ZDE