document.write("");document.write(""); document.write('');document.write(""); document.write('');document.write(""); document.write('');document.write('');document.write(""); document.write('');document.write('');document.write(""); document.write('');document.write(""); document.write('');document.write(""); document.write('');document.write('');document.write("
22.09.2018
16:16 - Závod Vč. poháru v Herlíkovicích vyhráli Eduard Šmehlík a Kamila Gregorová.
19.09.2018
11:36 - Český pohár veteránů v roce 2018 vyhráli Jaromír Pospíšil a Svatava Voltrová.
17.09.2018
09:03 - Dokument z MČR v OB na klasické trati se bude vysílat v pátek 21. 9. 2018 v 16:50 na ČT SPORT
08:04 - INOV-8 CUP - žebříček A 2018 vyhráli - D16: Michaela Dittrichová, D18: Jana Peterová, D20: Barbora Chaloupská, H16: Jakub Chaloupský, H18: Martin Roudný, H20: Tomáš Křivda.
16.09.2018
17:26 - Mistrovství ČR na klasické trati v Kladkách vyhráli Denisa Kosová (2. Indráková, 3. Horčičková) a Miloš Nykodým (2. Minář, 3. Kubelka).
17:04 - Manufaktura Český pohár vyhráli Miloš Nykodým (2. Hájek, 3. Kubelka) a Denisa Kosová (2. Knapová, 3. Horčičková).
12.09.2018
16:35 - Výzva MŠMT pro všechny kluby SK a TJ pro podávání žádostí v rámci Podprogramu Podpora materiálně technické základny sportu. Kompletní informace a formuláře žádosti zde
10.09.2018
13:11 - Newsletter ČSOS září 2018: HTMLPDF
09.09.2018
13:11 - Manufaktura Český pohár po 9 kolech vedou Jana Knapová a Miloš Nykodým.
13:10 - Závod na klasické trati Manufaktura Český pohár v Radvanci vyhráli Jana Knapová a Miloš Nykodým.