Sekce orientačního běhu ČSOS

Zprávy ze sekce

Zobraz vše
Víkend v českých oblastech

Víkend v českých oblastech

19.4.2018Petr KlimplNovinky sekce OB

O víkendu pokračují v Čechách oblastní závody (na Moravě je Mistrovství Moravy, takže tam oblastní žebříčky nejsou).


Přebor škol v orientačním běhu

Přebor škol v orientačním běhu

19.4.2018Kristýna SkyvováNovinky sekce OB

V pátek 20. dubna odstartují krajská kola celostátní soutěže Přebor škol v orientačním běhu ve školním roce 2017/2018 závodem v Jablonci nad Nisou pro Liberecký kraj.


Mistrovství Moravy v Luhačovicích

Mistrovství Moravy v Luhačovicích

18.4.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

V Luhačovicích v sobotu začíná žebříček B-Morava a v neděli pokračuje Český pohár štafet, oba závody jsou Mistrovstvím Moravy.


Nominačky o-reprezentace

Nominačky o-reprezentace

17.4.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

V závěru týdne pokračují nominačky české o-reprezentace na květnové Mistrovství Evropy ve Švýcarsku (první část nominaček - sprint - proběhla v neděli v Jičíně).


Jana Knapová a Vojtěch Král nejrychlejší v Jičíně

Jana Knapová a Vojtěch Král nejrychlejší v Jičíně

15.4.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

V neděli začal prvním závodem Manufaktura Český pohár a také INOV-8 CUP - žebříček A.


Nočními šampióny Lenka Mechlová a Miloš Nykodým

Nočními šampióny Lenka Mechlová a Miloš Nykodým

15.4.2018 Petr Klimpl Novinky sekce OB

První letošní český o-šampionát se konal v sobotu za pořadatelství SK Studenec.


Zobraz vše


Datum Závod Typ Pořadatel
2.1.2018 Manufaktura Český pohár 2018 OB CSOS
2.1.2018 Český pohár štafet 2018 OB CSOS
2.1.2018 Česká liga klubů 2018 OB CSOS
24.3.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C) OB PHK
3.4.2018 INOV-8 CUP - žebříček A 2018 OB CSOS
14.4.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB OB STH
15.4.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A OB SJC
16.4.2018 Žebříček B-Morava 2018 OB CSOS
21.4.2018 Žebříček B-Morava OB LCE
22.4.2018 Český pohár štafet (C), Česká liga klubů (C), mistrovství oblasti OB LCE
1.5.2018 Žebříček B-Čechy východ 2018 OB CSOS
1.5.2018 Žebříček B-Čechy západ 2018 OB CSOS
5.5.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB PGP
5.5.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB PHK
5.5.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB OOL
6.5.2018 INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB PGP
6.5.2018 Žebříček B-Čechy východ OB PHK
6.5.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB OOL
19.5.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu OB VTA
20.5.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB VTA
26.5.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB LPM
26.5.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček OB VPM
27.5.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB LPM
9.6.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava OB ASU
9.6.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJH
9.6.2018 Žebříček B-Čechy západ, mistrovství oblasti na klasické trati OB KRL
10.6.2018 Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava OB ASU
10.6.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJH
10.6.2018 Žebříček B-Čechy západ OB KRL
23.6.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace) OB TBM
24.6.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále), WRE OB TBM
8.9.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB BOR
8.9.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJI , RUZ
8.9.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB AOP
9.9.2018 Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ OB BOR
9.9.2018 Žebříček B-Čechy východ, oblastní žebříček OB SJI , RUZ
9.9.2018 Žebříček B-Morava, oblastní žebříček OB AOP
15.9.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace) OB JPV , KON
16.9.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE OB JPV , KON
28.9.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR sprintových štafet OB TZL
29.9.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B), mistrovství oblasti OB TZL
30.9.2018 Český pohár štafet (B), Česká liga klubů (B) OB TZL
13.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR štafet OB EKP , PVD
14.10.2018 Mistrovství a Veteraniáda ČR klubů a oblastních výběrů žactva OB EKP , PVD
     Datum Závod Země Místo IOF
5. - 13. 5. 2018 Mistrovství Evropy v OB, Světový pohár v OB (1. série) Švýcarsko Ticino IOF Eventor
28. 6. - 1. 7. 2018 Mistrovství Evropy dorostu v OB Bulharsko Veliko Tarnovo IOF Eventor
6. - 13. 7. 2018 Mistrovství světa veteránů v OB Dánsko Kodaň IOF Eventor
8. - 15. 7. 2018 Mistrovství světa juniorů v OB Maďarsko Kecskemét IOF Eventor
17. - 21. 7. 2018 Akademické mistrovství světa v OB Finsko Kuortane IOF Eventor
4. - 11. 8. 2018 Mistrovství světa v OB, Světový pohár v OB (2. série) Lotyšsko Riga, Sigulda IOF Eventor
31. 8. - 2. 9. 2018 Světový pohár v OB (3. série), Pre-WOC Norsko Ostfold IOF Eventor
4. - 7. 10. 2018 Světový pohár v OB - finále (4. série) Česká republika Praha a okolí IOF Eventor

 

Přehled dřívějších hlavních mezinárodních závodů OB (2017 - 2015) ZDE